Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Kolik má zdravý člověk rukou?

1-30 | 31-34 |
13.10.2011 Martina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li existují, a věřím, že určitě ano, nějaké publikace, knihy o Čkyni, které bych mohla použít, kromě internetových zdrojů, ke zpracovávání seminární ročníkové práci, kde jsem si jako téma vybrala obec Čkyni. Děkuji za odpověď.

25.11.2010 Jméno jmeno@seznam.cz

Dobrý den, děkuji za podrobnou odpověď panu Chvalovi. Velmi mě potěšila. Nezbývá než doufat, že vše dobře dopadne. Přeji všem zastupitelům hodně úspěchů v novém funkčním období.

23.11.2010 Jméno jmeno@seznam.cz

Dobrý den,děkuji Vám za jednoznačnou odpověď. Chápu, že to není ve Vaší kompetenci, nicméně pokud i Vy souhlasíte s bankomatem ČS a úředními dny na poště, myslím, že větší šanci na úspěch byste měl Vy jako zástupce obce Čkyně popřípadě obec jako taková než běžný občan. Vždyť zase tak malá vesnice nejsme, abychom nemohli mít takovéto základní služby k dispozici po své pracovní době. Nebo snad máme poštu jen pro nepracující občany, důchodce a ženy na mateřské? Vážně s tím obec nemíní nic dělat? Děkuji předem za odpověď.

11.11.2010 Jméno jmeno@seznam.cz

Dobrý den, mám dva dotazy. 1) Plánujete ve Čkyni bankomat ČS? Pokud ano, kdy a kde? 2) Bylo by možno zřídit na poště ve Čkyni tzv. úřední dny? Aby alespoň jeden den v týdnu bylo otevřeno do 17. - 18. hodin. Kdo se nedostane z práce před 16. hodinou, nemá šanci si vyzvednout poštu. Děkuji předem za odpovědi.